Menu

Adroit 016 DR

Anasayfa / Makineler / Adroit 016 DR
 
 
 

 

Çekilebilir Beton Püskürtme Makinesi

Günümüzde hala kullanılan kuru beton püskürtme makineleri uygulama esnasında aşırı toz çıkartarak hem insan sağlığını tehdit etmekte hem de malzeme israfına neden olduğu için beton maliyetini arttırmaktadır.
Bu problemleri gidermek amacıyla üretilen Adroit 016 DR serisi kolay kullanıma elverişli, uygulama esnasında kesinlikle toz oluşturmayan çekili tip püskürtme beton (shotcrete) makineleridir. 16 m3/s beton pompalama kapasitesine sahiptir. Adroit 016 DR serisi, araç üstü ve 4×4 makinelerin giremediği dar profil tüneller ve özellikle açık zemin uygulamaları için ideal olmakla birlikte, geri sekmesi az, işletme maliyeti ve bakım giderleri düşük makinelerdir. Tüm bu sebeplerden dolayı Adroit 016 DR serisi, inşaat sektörünün en çok tercih edilen püskürtme beton makinelerinden biridir. Adroit 016 DR diğer çekili tip püskürtme beton pompalarından farklı olarak şasisi üzerinde teleskopik boma sahiptir. Standart bom uzunluğu; 7.5 m olan makinenin bom erişim mesafesi opsiyonel olarak arttırılabilir.
Uygulamalar
Dar profil tüneller, madenler, açık zemin uygulamaları, bina güçlendirme çalışmaları, yüksek katlı binalar ve inşaat sektörünün tamamında beton püskürtme uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır.
ANASAYFA
İLETİŞİM
ENGLISH