Menu

Adroit 230 E/G – 250 E/G

Anasayfa / Makineler / Adroit 230 E/G – 250 E/G
 
 
 
 

 

Araç Üstü Beton Püskürtme Makinesi

230 / 250 E serisi Adroitler, kamyon üzerine monte edilen, otoyolda hareket edebilen, mobil, araç üstü, püskürtme beton pompalarıdır. Beton basma ünitesi, katlanabilir teleskopik bom, katkı – su pompaları ve tankları, kablo makarası, vidalı kompresör ve gerekli diğer tüm aksesuarlar araç üzerine montelidir. Müşteri talebine bağlı olarak araç üzerine jeneratör ilavesi yapılabilir. Adroit 250 E özel tasarım beton basma ünitesi ile shotcrete ve beton basma özelliklerini bir arada sunar. Standart shotcrete basma kapasitesi 30 m3/s. olan Adroit 250 E opsiyonel olarak 50 m3/s shotcrete basacak şekilde üretilebilir.
Adroit 230 E, 22 m3/s. shotcrete pompalama kapasitesi ile diğer tüm standart donanımlara sahip araç üstü püskürtme beton pompasıdır. 230 / 250 E serisi Adroitler, şantiyeler arası nakliye problemini sıfırlar ve gittiği yerde hemen işe başlar.

Uygulamalar
Tüneller, madenler, otoyollarda şev, palya ve yüksek tepeli eğimler, inşaat uygulamaları, yüzme havuzları ve her türlü çukurların beton kaplama işlemi.

ANASAYFA
İLETİŞİM
ENGLISH